תחומי עיסוק

gde
משרד עו”ד נוטריון וגישור:
ענייני משפחה: גירושין, מזונות, משמורת והסדרי ראייה, פירוק-שיתוף במקרקעין, פירוק-שיתוף בנכסים, צוואות, ירושות, הסכמי ממון, הסכמים ידועים בציבור, אפוטרופוס-הגשת בקשות, שינוי שם, קביעת גיל, הוצאת קטינים מביתם ע”י הרווחה ועוד.

דיני מקרקעין: הסכמי מכר, הסכמי שכירות, רישום הערות אזהרה וביטולן, ייצוג בהליכים מול מפקח בתים-משותפים, ייצוג בסכסוכי שכנים, העברות ללא תמורה ועוד.

דיני הוצל”פ: ייצוג חייבים וזוכים, תיקי איחוד, התנגדות לביצוע שטר, טענת פרעתי, ביטול הגבלות חייבים: עיקולי בנקים, רישיון נהיגה ועוד.

דיני תעבורה: ייצוג בבתי המשפט בעבירות שכרות, נהיגה בזמן פסילה, חציית קו הפרדה רצוף, איסור שימוש בטלפון נייד בזמן נהיגה, מהירות, נסיעה באור אדום ועוד.

תחום משפחה: יפוי כוח מתמשך הוא מסמך משפטי המאפשר לכל אדם בגיר (מעל גיל 18), אשר מבין את משמעותו של יפוי הכוח ותוצאותיו, לקבוע כיצד ועל ידי מי יטופלו ענייניו בעתיד כאשר לא יוכל לטפל בכך בעצמו, למשל עקב מחלת זיקנה (כמו דמנציה), מוגבלות שכלית, מוגבלות נפשית וכיו”ב.
• מטרת ייפוי הכוח היא לאפשר לאדם להפקיד את קבלת ההחלטות בעניינו בידי אדם אחד או יותר שהוא סומך עליהם (מיופה כוח). לייפוי כוח מתמשך יכול להיות בעניינים אישיים (כולל רפואיים) או בענייני רכוש או בשניהם, וכניסתו לתוקף רלוונטית רק לתחומים שצוינו בו במפורש:
• ייפוי כוח מתמשך בעניינים אישיים מתייחס לרווחתו האישית של האדם, לצרכיו היומיומיים, למקום מגוריו, לבריאותו, לענייניו הגופניים, הנפשיים או החברתיים. עניינים אישיים עשויים לכלול גם עניינים רפואיים, אך ניתן לערוך בנפרד “ייפוי כוח מתמשך רפואי” שמתייחס לעניינים הבריאותיים בלבד. ל.
• ייפוי כוח מתמשך בענייני רכוש מתייחס לטיפול בכלל נכסיו, כספיו והתחייבויותיו של האדם.
• האדם שעורך את ייפוי הכוח יכול לקבוע באופן כללי כי מיופה הכוח הוא האדם המוסמך לקבל בשמו החלטות עתידיות, ולהשאיר למיופה הכוח את שיקול הדעת לגבי תוכן ההחלטות, או שהוא יכול לפרט מהו רצונו לגבי תוכן ההחלטות שיתקבלו בנושאים השונים, וזאת באמצעות קביעת “הנחיות מקדימות”.

** המשרד רואה את השירות ללקוח והמקצועיות כחד הם. ליווי אישי ומקצועי לאורך כל ההליך.